English
Всеукраїнський центр волонтерів

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗВІТНІСТЬ →

 

Чому це важливо?

На передовій критично не вистачає легкої маневреної техніки. Цю проблему частково вирішать броньовані "тачанки". Військові використовуватимуть їх і задля розвідки, і для полювання на танки агресора.
Тачанки передамо на передову тим військовим частинам, що безпосередньо знаходяться на лінії вогню, контактуючи з ворогом.


Що таке тачанка?

tachanka-photo

Це не перебільшення: тачанка - традиційний український військовий транспорт. Ні, його не вигадали ані козаки, ані пізніші українські військові формування. Але тачанка - це цілий розділ у багатовіковій історії боротьби України за незалежність. Неймовірну рекламу тачанкам свого часу зробив Нестор Махно. Його військо вдосконалило цей транспорт і успішно відбивалося від ворога за його допомогою. Як він виглядав? Як у старих військових фільмах - чотириколісний візок для парної упряжки, на який встановлювався крупнокаліберний кулемет. Екіпаж - троє людей. Один поганяв коней, другий вів прицільнйи вогонь, третій відповідав за набої. Звісно, тачанки минулого відповідали своєму часові. Сьогодні відкритий і вразливий кузов - це легковажність, нерозважливість та фатальна марнотратність. Сучасна тачанка, яка є на озброєнні у найкращих армій світу - це надійно броньований позашляховик із стійкою платформою для встановлення зброї у разі необхідності. Щоб життя екіпажу не було розмінною монетою. Адже наша мета - вберегти життя наших бійців.


На що збираються кошти?

Проект "народна тачанка" розпочинається з закупівлі вживаних дизельних джипів з метою їхнього переобладнання під воєнні умови.

У першу чергу плануємо «вирізати» з автівок пікапи, після цього їх обшиють надійною бронею. "Народні тачанки" пройдуть процедуру тюнінгу згідно з потребами і особливостями кожного окремого військового батальйону.

Народна тачанка
Народна тачанка
забезапечено на 20%
передано 2/10 шт.
630 000 грн
загалом   630 000.00 грн

Звітність та новини

Підготовка Черокі до фронту

Підготовка Черокі до фронту

Готуємо Jeep Grand Cherokee У кожному джіпі: Амортизатори замінені на посилені. Замінені ремені ГРМ Поміняні всі фільтра (повітряні, масляні, салону). Замінені колодки. Замінено свічки. Заміна масла - по 6 літрів в машину та по 2 літра масла залишено на машину про запас. Поміняні 3 хрестовини. Втулки стабізатора. Замінено кульові. Стійки стабілізатора. Куплена 1 запаска плюс домкрати. Читати далi →

Придбан УАЗ та відправлен до Азова

Придбан УАЗ та відправлен до Азова

УАЗ від спонсора-патріота. Придбано УАЗ. Придбан Nissan Terano після аварії На УАЗік перенесено: -рама -двигун -ходова -коробка передач -та сидіння Вирізан люк. Зроблена станіна для КК "Утес" та бронювання двигуна та кузова. Підсилені петлі дверей. Тачанка передана до Азову під Маріуполь. Читати далi →

Перші два джипа куплені

Перші два джипа куплені

Перші два джипа уже куплені та їдуть в Україну! Далі - візит на автосервіс та військовий апгрейд під бойові завдання. Після цього тачанки перейдуть у розпорядження батальйону "АЗОВ" і їхніх побратимів із батальйону "СІЧ" у Маріуполь. На сьогоднішній день у нас є заявки ще на 8 автомобілів. Читати далi →

Реквізити

Карта ПриватБанку
5168 7572 6892 8233
Абаев Алексей Валерьевич


 • 40 осіб

  вже зробили свій внесок
 • 200 150 грн

  Усього потрібно 630 000 грн
 • 32% зібрано

  Оновлено 27.09.2014 о 04:35
 • Організатор проекту

  Волонтер Денис П'ятигорець Телефон: 050 3222629
×
Роздрукувати
×

Відповіді на запитання по способам оплати та звітності