Слідкуйте за новинами:
регіональний фонд благочестя

Фінансова підтримка бійців АТО мерією Львова

Збільшуемо кількість снайперів

Місцева влада Львова запровадила дві унікальні програми, скеровані на підтримку учасників антитерористичної операції та їхніх сімей. На реалізацію проєктів мерія вже виділила 430 млн гривень і планує фінансувати їх надалі щорічно. Допомога надається мешканцям міста та кількох сусідніх селищ.

Програми підтримки бійців АТО

Комплексна програма підтримки учасників АТО та членів їхніх сімей була запроваджена в серпні 2014 року. Одноразову матеріальну допомогу Львівська мерія надає бійцям на вартісне лікування. Також нараховуються виплати на оздоровлення їхніх дітей, батьки загиблого отримують компенсацію. Загалом передбачено 20 видів пільг, включно з комунальними та соціальними послугами. За шість років існування проєкту місто оплатило ЖКП постраждалим сім’ям на суму 100,3 млн гривень.

Програма «Про захист інтересів учасників антитерористичної операції» діє з 2015 року і завершиться у 2022-му. У ній викладено порядок забезпечення житлом бійців та надання їм матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань. Щодо першого пункту – помешкання одержали 70 людей. Щодо другого – 3403 захисники України отримали по 100 000 гривень на поліпшення житлових умов.

Документи для отримання фінансової підтримки

Мерія зазначає, що разом із заявою потрібно надати паспорт громадянина України, посвідчення та довідку учасника АТО. Обов’язковою умовою є 45-денний строк перебування в зоні бойових дій у Донецькій та Луганській областях з метою відсічі збройної агресії РФ. На матеріальну допомогу для покращення житлово-побутових умов можуть розраховувати мешканці не тільки Львова, але й Винників, Рудна та Брюховичів.

 • 543 осіб

  вже зробили свій внесок
 • 172 981 грн

  усього потрібно 270 525 грн
 • 64% зiбрано

 • або скористайтесь реквізитами
 • Проект організовано

  Миколаївський обласний благодійний фонд “РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”

  Свідоцтво про державну реєстрацію благодійної організації №233 від 24.09.08

  Телефон координатора: 063 6183626
x Закрити
Роздрукувати